Prečo je BMreality pre vás tá najlepšia voľba?

Prečo je BMreality pre vás tá najlepšia voľba?

Prečo je BMreality pre vás tá najlepšia voľba?

Prečo je BMreality pre vás tá najlepšia voľba?

Každý z nás určite raz v živote príde do kontaktu s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti. Zorientovať sa na trhu s realitami môže byť veľmi obtiažne. Takisto je dôležité vybrať si tú správnu realitnú kanceláriu.
BMreality je rodinná realitná kancelária, ktorá pôsobí na trhu už 15 rokov. Našim hlavným benefitom je náš prístup. Pre našich klientov robíme všetko poctivo, svedomito a diskrétne. Vzťah s klientom pre nás nie je iba obchodným vzťahom, ale častokrát sa z neho stane vzťah priateľský. Veríme, že realitný maklér nie je iba predajca, ale v prvom rade človek, na ktorého sa môžete s dôverou obrátiť v prípade akýchkoľvek problémov a ktorý musí urobiť všetko preto, aby naplnil všetky vaše predstavy o ideálnom bývaní. Práve pre rozmanitosť problémov a otázok, ktoré môžu pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti nastať, si táto práca vyžaduje človeka, ktorý je vytrvalý a veci dotiahne napriek prekážkam do úspešného konca. Práca s realitami je najmä o zodpovednosti. Túto zodpovednosť si v BMreality každý deň uvedomujeme a za našou prácou si vždy stojíme a robíme ju na 100%. O kvalite našej práce svedčí aj naše dlhoročné členstvo v Národnej asociácii realitných kancelárií Slovenka - NARKS. Táto asociácia dohliada na činnosť realitných agentúr a stará sa o odborné školenia pre svojich členov.
 
V čom sme teda dobrí? V akýchkoľvek otázkach súvisiacich so svetom realít. Potrebujete predať vašu nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. Nájdeme vám kupcu a zabezpečíme za vás prísny dohľad nad celým priebehom predaja - všetky úkony od vyhotovenia a konzultácie kúpnych zmlúv našim právnikom až po podanie zmlúv na katastrálny úrad. Zapáčila sa vám niektorá z nehnuteľností v našej aktuálnej ponuke? Zavolajte nám a dohodnite si bezplatnú obhliadku. Predávate svoju nehnuteľnosť, našli ste kupujúceho a chcete mať všetko vybavené bez starostí? Zabezpečíme to za vás. Vyriešime za vás kúpne zmluvy, zálohu, vklad do katastra aj notárov. Buďte bez starostí. Na nás sa môžete spoľahnúť.
 
Každý z nás určite raz v živote príde do kontaktu s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti. V mladosti si väčšinou hľadáme podnájom, neskôr sa chceme presťahovať do niečoho vlastného. Keď sa naša rodina rozrastie o nových členov, začneme zas hľadať niečo väčšie, poprípade si niečo postavíme. Vo všetkých životných momentoch, kedy riešite strechu nad hlavou, je skvelé mať po svojom boku partnera, na ktorého profesionálne služby a znalosti sa môžete kedykoľvek spoľahnúť.
 
Zorientovať sa na trhu s realitami môže byť veľmi obtiažne. Takisto je dôležité vybrať si tú správnu realitnú kanceláriu. Na slovenskom trhu nájdete mnoho realitných agentúr, od obrovských nadnárodných firiem až po drobné firmy. Pre klienta je dôležitý najmä prístup a ochota konkrétnej realitnej kancelárie k riešeniu jeho predstáv a potrieb.
 


Neváhajte sa na nás obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok.


Uverejnené v piatok, 20 apríl 2018 v kategórii Blog . Značky BMreality, realitna kancelaria, reality, tipy .

0911/430 707

Nám E. M. Šoltésovej 5
934 01 Levice

BM Reality - Realitná kancelária Levice

Copyright © 2007 - 2022 BM Reality
BM Reality - Realitná Kancelária - Predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností z okresu Levice

Webdesign od DigiSys.sk