Novinka
Slnečný 3 izbový byt so záhradou v Stupave
Slnečný 3 izbový byt so záhradou v Stupave

Slnečný 3 izbový byt so záhradou v Stupave

Stupava 144,27 m2
226 600 €
Novinka
Slnečný 3 izbový byt so záhradou v Stupave
Slnečný 3 izbový byt so záhradou v Stupave

Slnečný 3 izbový byt so záhradou v Stupave

Stupava , 144,27 m2
226 600 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt na prízemí s vlastnou záhradou v radovej výstavbe rodinných domov v meste Stupava. Každý z týchto rodinných domov disponuje 2 bytovými jednotkami (prízemie, poschodie). Byty majú spoločnú vstupnú chodbu, odkiaľ je samostatný vstup ku každému bytu. K bytu prislúcha technická miestnosť o rozlohe 5 m2, kde sa nachádza aj elektrický bojler. Parkovanie je možné v okolí rodinných domov, každý majiteľ bytu má vyčlenené parkovacie miesta.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, detskej izby, spálne, kuchyne prepojenej s obývacou izbou a terasy, na ktorú sa dostanete zo spálne aj z obývacej izby. Na terase o rozlohe 18,2 m2 je uložená vonkajšia terasová dlažba, prekrytie je riešené hliníkovou pergolou s lexanom. Z terasy sa dostanete na pozemok o rozmere 9 x 7 m (63 m2), kde máte k dispozícii záhradný domček. Na terase sa taktiež nachádza aj vonkajší ventil na vodu. Tento šikovný, mestský pozemok si viete upraviť podľa svojich predstáv a prispôsobiť svojmu využitiu, či už na zútulnenie oddychovej zóny prípadne pestovanie úrody. V celom byte okrem kúpeľne je na podlahe uložená plávajúca podlaha. V byte je zavedené elektrické kúrenie, mestská voda, okná na byte sú plastové so sieťkami proti hmyzu, každá izba má osadené dvere so zárubňami, sadrokartónové stropy. Detská izba je útulná, dá sa z nej vytvoriť pekný priestor. V spálni sa nachádza vstavaná skriňa s manželskou posteľou a veľké francúzske okno s výstupom na terasu. Kuchyňa má modernú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi (digestor, indukčná rúra, umývačka riadu), ktorá je prepojená s obývacou časťou. Kuchyňa disponuje aj ostrovčekom s úložným priestorom, ku ktorému je napojený kuchynský stôl so stoličkami. V obývacej časti je priestor na pohovku a takisto výstup na terasu. Kúpeľňa je obložená keramickým obkladom, na podlahe je uložená keramická dlažba. Disponuje sprchovým kútom, WC, umývadlom so skrinkou.

Do hlavného mesta Bratislavy sa zo Stupavy dostanete autom približne do 20 minút. Stupava patrí vďaka svojmu prírodnému a kultúrnemu bohatstvu, vynikajúcej polohe k obľúbeným a najnavštevovanejším mestám na Záhorí. Má veľmi dobrú občiansku vybavenosť, v okolí bytu sa nachádzajú školy, škôlky, potraviny, obchody, pošta, kaviarne, reštaurácie, zdravotné stredisko, železničná stanica a aj mnoho iných potrebných služieb. V okolí Stupavy sa takisto nachádza množstvo turistických trás a cyklochodníkov, ktoré priťahujú turistov v každom ročnom období.

Byt je ideálny pre každého, kto túži po tichom, mestskom bývaní a má možnosť tráviť voľný čas akoukoľvek formou na svojej záhradke.

Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Rozloha bytu: 58,07 m2

Technická miestnosť: 5 m2

Terasa: 18,2 m2

Záhrada: 63 m2

Mesačné náklady bytu: 153 eur

Cena
226 600 €
Lokalita
Stupava
Rozloha
144,27 m2
Stav
novostavba
Poschodie
prízemie
Počet izieb
3
Mgr. Patrik Brnák

Mgr. Patrik Brnák

0911 / 43 07 07

licencovany realitny makler

BM Reality - Realitná kancelária Levice

Copyright © 2007 - 2023 BM Reality
BM Reality - Realitná Kancelária - Predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností z okresu Levice

Webdesign od DigiSys.sk