Novinka
Nízkoenergetický moderný bungalov neďaleko mesta Levice
Nízkoenergetický moderný bungalov neďaleko mesta Levice

Nízkoenergetický moderný bungalov neďaleko mesta Levice

Tekovský Hrádok , Výmera pozemku: 510 m2
189 000 €
Novinka
Nízkoenergetický moderný bungalov neďaleko mesta Levice
Nízkoenergetický moderný bungalov neďaleko mesta Levice

Nízkoenergetický moderný bungalov neďaleko mesta Levice

Tekovský Hrádok , 510 m2
189 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj modernú, 4-izbovú novostavbu rodinného domu, ktorá je situovaná v pokojnej a zastavanej časti obce s plnou občianskou vybavenosťou. Táto nehnuteľnosť je ideálna pre rodinu, ktorá hľadá komfortné a moderné bývanie v srdci prírody. Pozemok, na ktorom dom stojí, má rozlohu 510 m², z toho zastavaná plocha zaberá 136,98 m². Rovinatý terén poskytuje ideálne podmienky pre záhradkárčenie alebo relaxačné aktivity. Stavba domu bola realizovaná podľa schváleného stavebného projektu, čo zaručuje vysokú kvalitu a bezpečnosť.

Dom je nízkopodlažný, nepodpivničený, s elegantnou valbovou strechou pokrytou kvalitnou strešnou krytinou Bramac. Odkvapy a žľaby sú zhotovené z pozinkovaného plechu, zatiaľ čo parapety sú z odolného hliníkového plechu. Celková architektúra domu je jednoduchá a elegantná, pričom dôraz bol kladený na funkčnosť a komfort.

Použité materiály sú prvotriedne. Obvodové murivo je z brúsených tehál PORTHERM 38 Ti Profi so zateplením polystyrénom, čo dom radí medzi nízkoenergetické a energeticky úsporné až pasívne domy. Priečky sú postavené z priečkoviek Porotherm, stropy sú drevené trámové so sadrokartónovým podhľadom a izoláciou z minerálnej vlny. Vnútorné omietky sú hladké, sadrové, čo prispieva k príjemnej atmosfére interiéru.

Vykurovanie v dome je riešené podlahovým elektrickým kúrením s termostatom v každej miestnosti, čo zabezpečuje optimálnu tepelnú pohodu. Alternatívnym zdrojom kúrenia v dome je možnosť osadenia krbu s uzatvoreným ohniskom, ktorý je umiestnený vo veľkej obývacej miestnosti prepojenej s kuchyňou, čím si môžete vytvoriť útulné a príjemné prostredie počas chladných zimných večerov. Poslednou alternatívou vykurovania a zároveň chladenia priestorov obývacej a kuchynskej časti je klimatizácia.

Dom je napojený na vodovod a elektrickú sieť, pričom kanalizácia je riešená betónovou žumpou. Na streche je inštalované fotovoltické zariadenie s výkonom 6 kWp, ktoré pozostáva z 12 panelov SUNKET SKT 550M, čo výrazne znižuje náklady na energiu a prispieva k ekologickému bývaniu.

Dispozícia domu je premyslene navrhnutá, aby maximálne využila priestor a poskytla komfort všetkým členom rodiny. Dom pozostáva z troch obytných miestností, priestranného vstupného zádveria, samostatnej toalety s umývadlom, kúpeľne, chodby, technickej miestnosti a veľkej obývacej miestnosti prepojenej s kuchynským kútom a jedálňou a špajza. Súčasťou domu je aj terasa, kde môžete tráviť príjemné chvíle s rodinou a priateľmi.

Obec Tekovský Hrádok je vybavená všetkými potrebnými inžinierskymi sieťami, s výnimkou kanalizácie. V blízkosti domu sa nachádza obchod s potravinami, futbalové ihrisko, kostol, kultúrny dom a len 2 kilometre od obce sa nachádza Panthera Park, ktorý je obľúbenou atrakciou pre rodiny s deťmi a milovníkov zvierat. Do okresného mesta Levice sa dá pohodlne dostať medzimestskou autobusovou dopravou, pričom cesta trvá približne 30 minút. Na tento rodinný dom bol vyhotovený aj znalecký posudok. Tento dom predstavuje ideálnu príležitosť pre tých, ktorí hľadajú nové bývanie v tichom a príjemnom prostredí, s možnosťou rýchleho a pohodlného spojenia s mestom.

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si termín obhliadky. Viac informácií ohľadne novostavby nájdete na stránke www.byvajvhradku.sk

Cena
189 000 €
Lokalita
Tekovský Hrádok
Výmera pozemku
510 m2
Stav
novostavba
Počet izieb
4
Mgr. Patrik Brnák

Mgr. Patrik Brnák

0911 / 43 07 07

licencovany realitny makler

BM Reality - Realitná kancelária Levice

Copyright © 2007 - 2024 BM Reality
BM Reality - Realitná Kancelária - Predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností z okresu Levice

Webdesign od DigiSys.sk