Novinka
Topolčianky - penzión s reštauráciou v centre obce
Topolčianky - penzión s reštauráciou v centre obce

Topolčianky - penzión s reštauráciou v centre obce

Nitriansky Kraj 647 m2 , Výmera pozemku: 1316 m2
1 150 000 €
Novinka
Topolčianky - penzión s reštauráciou v centre obce
Topolčianky - penzión s reštauráciou v centre obce

Topolčianky - penzión s reštauráciou v centre obce

Nitriansky Kraj , 647 m2 1316 m2
1 150 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný penzión s reštauráciou v obci Topoľčianky, vzdialenej len 5 km (5 min. autom) od okresného mesta Zlaté Moravce.

Obec Topoľčianky sa stáva z roka na rok vyspelejšou, organizuje množstvo rôznych spoločenských a kultúrnych podujatí, aktivity na vypĺňanie voľného času pre všetkých obyvateľov a takisto návštevníkov tejto obce. Návštevníkov sem tiež láka zámok, ktorý sa nachádza v centre obce, je obkolesený krásnym parkom o rozlohe 30 hektárov. Nachádza sa tu taktiež Národný žrebčín, Zubria zvernica, Poľovnícky zámok, Mariánske pútnické miesto a mnoho iných vyhľadávaných miest.

Tento rodinný penzión s reštauráciou prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nachádza v centre obce na pozemku o rozlohe 1 316 m2. Zastavaná plocha je 647 m2.

Penzión disponuje 10 plne vybavenými dvojlôžkovými izbami s možnosťou prístelky. Každá izba má svoje sociálne zariadenie. Izby sú veľmi pekne a vkusne zariadené, ich dominantou je nábytok z masívu. Penzión ponúka klientom okrem ubytovania aj relaxačné možnosti (wellness s jaccuzzi a infrasaunu s oddychovou časťou). Súčasťou penziónu je aj kozmetický salón.

Reštaurácia pozostáva z kompletne vybavenej kuchyne, ktorá disponuje rôznymi kvalitnými, novými spotrebičmi (možnosť slovenskej i talianskej kuchyne), veľkého množstva skladov (všetky druhy), sociálnych zariadení (kúpeľňa pre zamestnancov, WC), kancelárie, toalety v reštaurácii, reštauračných priestorov a priestorov na spoločenské akcie. Priestory na spoločenské akcie s kapacitou 50 miest je možné využívať na menšie svadby, oslavy jubileí, krstiny, či rôzne iné akcie. K tejto miestnosti patrí aj krytá terasa, kde je vytvorený nový tanečný parket. Samotná reštaurácia s barom má k dispozícii 2 vnútorné miestnosti. Vonkajší dvor má vytvorené 2 terasové sedenia, kde jedna časť je krytá, vyhrievaná a druhá otvorená, nachádza sa tam veľa kvetov a zelene, čo dotvára naozaj príjemný priestor.

Celé tieto priestory majú vytvorenú veľmi príjemnú a dobrú atmosféru, čo naozaj vidieť, že sa jedná o rodinný podnik a majitelia sa o penzión aj reštauráciu s láskou starajú. Či už izby, samotná reštaurácia, kuchyňa, či skladové priestory, všetko je čisté a zorganizované. Penzión aj reštaurácia je na predaj kompletne zariadený a vybavený, čo dáva možnosť novým majiteľom ihneď začať v podnikaní a plnení svojich snov. Veľkou výhodou je celkový stav penziónu.

Cena
1 150 000 €
Lokalita
Nitriansky Kraj
Rozloha
647 m2
Výmera pozemku
1316 m2
Stav
kompletná rekonštrukcia
Balkón
Áno
Zateplenie
Áno
Inžinierske siete
Obecná voda, Kanalizácia, Plyn
Ing. Mária Brnáková

Ing. Mária Brnáková

0905 / 63 23 53

licencovany realitny makler

BM Reality - Realitná kancelária Levice

Copyright © 2007 - 2024 BM Reality
BM Reality - Realitná Kancelária - Predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností z okresu Levice

Webdesign od DigiSys.sk