Top ponuka
Na predaj murované, energeticky úsporné novostavby v Tekovskom Hrádku
Na predaj murované, energeticky úsporné novostavby v Tekovskom Hrádku

Na predaj murované, energeticky úsporné novostavby v Tekovskom Hrádku

Tekovský Hrádok 136,98 m2 , Výmera pozemku: 500 m2
dohodou
Top ponuka
Na predaj murované, energeticky úsporné novostavby v Tekovskom Hrádku
Na predaj murované, energeticky úsporné novostavby v Tekovskom Hrádku

Na predaj murované, energeticky úsporné novostavby v Tekovskom Hrádku

Tekovský Hrádok , 136,98 m2 500 m2
dohodou

Popis nehnuteľnosti

Naša realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbové rodinné domy typu bungalov v obci Tekovský Hrádok. Obec Tekovský Hrádok sa nachádza v okrese Levice. Projekt ,,bývaj v hrádku“ je nadčasový, minimalistický, rodinné domy sú postavené z kvalitných materiálov, prepracované do detailov. 

Prečo si vybrať práve novostavbu v Tekovskom Hrádku?

Nakoľko sú domy dokončené do štádia ,,holodom“ majú nadštandardnú, energeticky úspornú výbavu ako rekuperácia, nainsťalované fotovoltaické panely (15ks) a klimatizácia. Tieto rodinné domy spĺňajú prísne normy a z hľadiska tepelnoizolačných vlastností patria do energetickej triedy A0. Veľkou výhodou holodomu je, že si jeho interiér môžete zariadiť a nadizajnovať podľa svojich predstáv. V dnešnej dobe to naozaj ocení veľa ľudí, ktorí si chcú vytvoriť prostredie na bývanie podľa seba. 

Projekt bývaj v hrádku ponúka 4 rozostavané novostavby rodinných domov v novovybudovanej uličnej zástavbe. Rodinné domy stoja na pozemkoch o výmere 494 a 510 m2 so vstupom z obecnej asfaltovej komunikácie. 

Aké materiály boli použité na výstavbu? 

Materiály z ktorých je postavený rodinný dom sú kvalitné, nejedná sa o žiadny drevodom. Stavba je murovaná, zateplená. 

  • Obvodové múry sú z tehloblokov Porotherm s hrúbkou 38cm, zateplené polystyrénom 18cm 
  • stropy sú drevené trámové so sadrokartónovým rovným podhľadom, zateplené minerálnou vlnou
  • strecha valbová s betónovou strešnou krytinou zn. Bramac
  • podlahové kúrenie s elektrickým termostatom v každej miestnosti
  • doplnkový zdroj tepla – krb osadený v obývacej miestnosti
  • omietky hladké sadrové
  • betónové potery na podlahe
  • kvalitné plastové okná s izolačným trojsklom

Stavba je 4 izbový rodinný dom strednej veľkostnej kategórie so zastavanou plochou 136,98 m2 a čistou obytnou plochou 106,5 m2 + 24 m2 terasa. Čisté tvary, minimalizmus a efektívne moderné riešenia vystihujete koncept domu. Vstup do domu je riešený z čelnej strany, ktorý je orientovaný na juhovýchod. Dispozícia domu je veľmi dobre riešená, nakoľko je oddelená denná zóna od nočnej. Zo zádveria napravo sa dostaneme do otvorenej dispozície, ktorá sa vyznačuje veľkorysým obytným priestorom spojenej obývacej miestnosti s jedálňou, kuchyňou a takisto špajzou. Tento priestor nadväzuje na terasu. Oproti hlavnému vstupu do domu sa nachádza technická miestnosť s rekuperačnou jednotkou. V ľavej časti domu sa nachádzajú 3 nepriechodné izby, kúpeľna a samostatná toaleta. Pôdorys rodinného domu a popis jednotlivých miestností je súčasťou fotogalérie. 

Ako je to s inžinierskymi sieťami?

Všetky rodinné domy budú pripojené na elektrickú energiu, obecnú vodu a vlastnú betónovú žumpu s objemom 10 m3. Na strechách domu je nainštalované špičkové fotovoltické zariadenie s výkonom 6kWp (15 ks panelových jednotiek). 

V akej lokalite sa nachádzajú tieto novostavby?

Nízkoenergetické bungalovy sa nachádzajú v okrajovej obytnej časti obce Tekovský Hrádok, v lokalite rodinných domov a v pešej dostupnosti vlakovej stanice. Od okresného mesta Levice je obec vzdialená približne 16 km (centrum obce a mesta) a dopravné spojenie zabezpečuje aj medzimestská autobusová doprava. Na opačnom okraji obce sa nachádza malé športové letisko. Dostupnosť do miest: Levice 20 min. autom, Vráble 20 min., Nitra 40 minút.

Obec Tekovský Hrádok má základnú občiansku vybavenosť – obecný úrad, poštu, potraviny, materskú školu, multifunkčné ihrisko. Približne 2 km od obce sa nachádza novootvorený park zvierat- Panthera Park. Jedná sa o malebnú a pokojnú obec so zachovanou pôvodnou architektúrou a zvykmi typickými pre región Tekova. Okrajom obce preteká rieka Hron a dotvára krásne prírodné prostredie tejto lokality.

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si termín obhliadky. Ak hľadáte bývanie pre seba a svoju rodinu v pokojnej a kľudnej lokalite, v modernej a úspornej novostavbe, potom je táto ponuka určená práve pre vás. 

Viac informácií ohľadne projektu ,,Bývaj v hrádku“ nájdete na internetovej stránke www.byvajvhradku.sk

Prípadne volajte na telefónne číslo 0911 430 707 a my vám vysvetlíme a zodpovieme všetko čo vás bude zaujímať. 

Cena
dohodou
Lokalita
Tekovský Hrádok
Rozloha
136,98 m2
Výmera pozemku
500 m2
Stav
novostavba
Počet izieb
4
Inžinierske siete
Obecná voda, Žumpa
Elektrina
220V / 380V
Mgr. Patrik Brnák

Mgr. Patrik Brnák

0911 / 43 07 07

licencovany realitny makler

BM Reality - Realitná kancelária Levice

Copyright © 2007 - 2024 BM Reality
BM Reality - Realitná Kancelária - Predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností z okresu Levice

Webdesign od DigiSys.sk