Kontaktné údaje

Spoznaj náš profesionálny tím

Ing. Mária Brnáková

Ing. Mária Brnáková

0905 632 353
licencovany realitny makler
Pred viac ako 20 rokmi sa “akčná Mary”, ako ju blízke okolie prezýva, rozhodla ísť vlastnou cestou a to cestou pomoci ľuďom pri predaji, či kúpe nehnuteľností. Založila jednu z prvých realitných kancelárií v Leviciach a jednu z prvých rodinných realitných kancelárií vôbec. Získanie Ing. maklérskeho diplomu a následné pôsobenie v Budapešti, Prahe, Turecku a aktuálne v Španielsku ju dostalo až na medzinárodnú scénu s realitami. Charizmatická a sebaistá Mary vidí vrchol svojho úspechu v zachovaní dobrého mena rodinnej realitnej kancelárie, pretože ako vravieva: „Brnákovci sú vždy čestní, korektní a spravodliví.”
Mgr. Patrik Brnák

Mgr. Patrik Brnák

0911 430 707
licencovany realitny makler
Ambiciózny vizionár s manažérskou povahou, tvrdý pracant a hrdý otec dvojičiek. Taký je Patrik, starší z bratov Brnákovcov, ktorý pôsobí v BM reality už viac ako 15 rokov. Vo svojom nepretržitom pracovnom nasadení si vždy nájde čas na rodinu, kamarátov ako aj na klientov, z ktorých sa často stávajú priatelia. „Odborník nepredáva za každú cenu, predáva za správnu cenu.” To sú slová zásadového a akčného Patrika, ktorý svet nehnuteľností berie ako miesto na plnenie snov.
Ing. Norbert Brnák

Ing. Norbert Brnák

0911 401 924
licencovany realitny makler
Norbert je mladší zo súrodencov Brnákovcov. Skúsenosti z privátneho bankovníctva, architektúry, obchodu a finančných služieb naznačujú, že ho vždy bavili čísla a že je pre túto prácu stvorený. Svoje už viac ako 13 ročné pôsobenie v BM reality vidí ako to najlepšie pracovné rozhodnutie. "V svete realít sa stanete úspešnými až keď pochopíte, že byť realitný maklér nie je len práca, je to životný štýl, nastavenie a presvedčenie." Každý obchod, ktorému sa venuje má svoj vlasný príbeh. S každým klientom si vytvára vzťah, aby dokonale pochopil jeho myšlienky, potreby a očakávania.
Petra Brnák

Mgr. Petra Brnák

0904 175 468
Život s realitným maklérom Patrikom pod jednou strechou, je to, čo Petru priviedlo do rodinného biznisu realít. Denne počúvať rôzne príbehy ľudí, ktorí potrebujú pomoc pri kúpe, predaji, či prenájme nehnuteľnosti, či pomoc pri spracovaní ponúk, nahadzovaní inzerátov a iné aktivity v tejto oblasti jej otvorilo dvere do realitného sveta. Táto práca si vyžaduje profesionálny, ale hlavne ľudský prístup a ten Petra má. Je to komunikatívna mladá žena, ktorej je práca s ľuďmi veľmi blízka. Príležitosť, ktorú jej ponúka rodinná realitná firma jej dáva možnosť dokázať že je v tom dobrá. ,,Zakladám si na dôvere, ak táto medzi nami bude, potom aj váš predaj, či kúpa nehnuteľnosti prebehne v maximálnej spokojnosti“
Erika Kosnovská

Erika Kosnovská

0911 401 936
Erika pracovala 16 rokov vo svete obchodu, čo ju naučilo správne predávať a komunikovať so zákazníkmi. Energická, s darom reči a komunikácie, priniesla svoje skúsenosti do BM reality v roku 2019. Miluje svoju prácu, tak ako miluje cestovanie, rôznorodú kultúru, gastronómiu a objavovanie. „Byť neoddeliteľnou súčasťou rodiny BM reality je pre mňa pocta. Som vďačná za to, že mám dve rodiny, ktoré mi robia radosť a ženú ma vpred.”

Naše prevádzky

Levice

BM Reality 
Nám. E. M. Šoltésovej 5
Levice 934 01

Firemné údaje

BM reality LV, s.r.o.
Ľ. Ivana 676/2, Levice 934 05

IČO: 47 338 741, DIČ: 2023825188

Naša kancelária - Levice

Naše certifikáty a osvedčenia

BM Reality - Realitná kancelária Levice

Copyright © 2007 - 2024 BM Reality
BM Reality - Realitná Kancelária - Predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností z okresu Levice

Webdesign od DigiSys.sk