O nás

Dôvodom založenia našej firmy bola túžba pomáhať ľuďom a robiť to, čo nás baví. Zistenie, že trh s realitami potrebuje zástupcov (maklérov), na ktorých sa môžete spoľahnúť, ktorým môžete dôverovať, nás v tom len utvrdil.

Naše kvality ako jednotlivcov, či už odborné, pracovné a charakterové, sú spojené do jednotného firemného „organizmu”, ktorý z nás vytvárajú silných a stabilných hráčov na poli realitného trhu. Chceme byť vnímaní nie ako bežná, radová realitná kancelária, ale ako kancelária, ktorá svojim jedinečným rodinným prístupom ku svojim klientom zabezpečí hladký predaj, prenájom, či kúpu nehnuteľnosti.

„Kvalitná prezentácia nehnuteľnosti sa má rovnať láske na prvý pohľad.”

Milujeme umenie – fotografovanie

Kvalitné fotografie nehnuteľností sú jedným z hlavných aspektov potenciálneho kupca k prejaveniu záujmu a dohodnutiu si obhliadky. Samotnú nehnuteľnosť je nutné pred fotografovaním pripraviť tak, aby sa záujemca pri pohľade na fotografiu videl ako jej nový majiteľ. Jedna dobrá fotografia dokáže povedať viac ako 10 priemerných.

Lietame aj bez krídel – letecké zábery dronom

Inovácie zasahujú aj realitný trh. Hovorieva sa, že chlapi sú večné deti, asi aj preto sa vždy tešíme na natáčanie dronom :-) Dron využívame hlavne pri veľkých developerských projektoch a rodinných domoch. Je to skvelý nástroj ako prezentovať veľkosť nehnuteľnosti či pozemku a zdôrazniť prostredie, do ktorého je nehnuteľnosť postavená.

Strih, kamera, réžia, akcia – video prezentácia

Video dokáže zachytiť charakter nehnuteľnosti a lepšie dispozične zorientovať záujemcu pred jej obhliadkou. „Dobrý manažér je ako dobrý režisér,” hovorí Patrik, ktorý vidí vo videoprezentáciách nehnuteľností budúcnosť. Je to trend nielen na sociálnych sieťach, ale všeobecne.

Výnimočné projekty si zaslúžia výnimočné riešenia

Môžeme byť odborníci na nehnuteľnosti, na stratégiu predaja, na marketing, avšak nemôžeme byť odborníci na všetko. Na základe požiadavky klienta alebo nášho návrhu v stratégii predaja, vytvoríme v spolupráci so špičkovými programátormi webových stránok prezentačný web, ktorý si daná nehnuteľnosť alebo projekt zaslúži. Je to ideálne riešenie pre developerské projekty.

„Ach tie papierovačky”

Katastrálny úrad, povolenia, posudky, hypotéky, zmluvy a obštrukcie. To je presne to, čo je na našich ramenách, a nie na ramenách predajcu. Spolu s našou renomovanou partnerskou advokátskou kanceláriou zabezpečíme, aby zmluvy a iné potrebné dokumenty obsahovali všetky náležitosti. V prvom rade zabezpečíme to, aby predaj, prenájom, či kúpa nehnuteľnosti mala hladký priebeh. Možno sa to zdá ako „malina“, ale predaj a prepis nehnuteľnosti dokáže byť dosť náročná záležitosť, o ktorú sa staráme my, a v plnej miere za ňu ručíme. Naše členstvo v NARKS je dostatočnou zárukou kvality našich služieb. Práca s realitami je najmä o zodpovednosti. Túto zodpovednosť si v BMreality každý deň uvedomujeme. Za našou prácou si vždy stojíme a robíme ju na 100 %. Vzťah s klientom pre nás nie je iba obchodným vzťahom, ale častokrát sa z neho stane vzťah priateľský. Veríme, že realitný maklér nie je iba predajca, ale v prvom rade človek, na ktorého sa môžete s dôverou obrátiť v prípade akýchkoľvek problémov, a ktorý musí urobiť všetko preto, aby naplnil všetky vaše predstavy o ideálnom bývaní.

Pre našich klientov robíme všetko poctivo, svedomito a diskrétne. Vzťah s klientom pre nás nie je iba obchodným vzťahom, ale často sa z neho stane vzťah priateľský. 90 % portfólia našich ponúk nehnuteľností je z odporúčania, čo nám potvrdzuje, že viac ako 20 rokov robíme svoju prácu správne. O kvalite našej práce svedčí aj naše dlhoročné členstvo v Národnej asociácii realitných kancelárií Slovenska – NARKS.

BM Reality - Realitná kancelária Levice

Copyright © 2007 - 2024 BM Reality
BM Reality - Realitná Kancelária - Predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností z okresu Levice

Webdesign od DigiSys.sk