Úspešne zrealizované

developerské projekty

Slnečnicová ulica - Levice

www.slnecnicovaulica.sk

Z času na čas sa stáva, že developer nesprávne určí svoju cieľovú skupinu ako aj marketing, a má problém s predajom. Boli sme oslovení s pomocou pri predaji tohto projektu na novej ulici v Leviciach – s názvom Slnečnicová ulica. Išlo o radovú výstavbu 17 domov. Celý predaj sme si zobrali pod svoje vedenie. Našli sme vhodnú cieľovú skupinu zákazníkov, čo nás doviedlo k tomu, že sme celý projekt 17 domov predali za necelé 3 mesiace.

4 Family – Levice

www.levice4family.sk

Keď sme boli oslovení do projektu 4family, bol ešte len na začiatku. Nájsť klientov na kúpu nehnuteľností keď je výstavba v štádiu hrubej stavby, je dosť náročné. Obzvlášť pri projekte 10 domov. Nastavili sme marketing, cenotvorbu, začali sme oslovovať prvých potenciálnych kupcov a naplnili sa očakávania nás, aj developera. Všetky domy sa rezervovali do 2 mesiacov a celý projekt sme tak úspešne odovzdali.

Nové Kasárne - Levice

www.novekasarne.sk

Ako lídra pre oblasť Levice a okolie nás oslovila nadnárodná developerská spoločnosť so zámerom investovať práve v tejto lokalite. Išlo o výstavbu a predaj 30 bytov. Projekt zastrešovala naša Mary. Bolo s ním spojených množstvo úkonov, na ktorých sme s developerom participovali. Nakoľko dobre poznáme lokálny trh, ako jedna z prvých úloh bola pomoc s dispozičným projektovaním bytových jednotiek, podľa požiadaviek lokálneho klienta. Od nájdenia vhodného pozemku pre výstavbu, nastavenia cenotvorby, určenia štandardu vybavenia bytov, prieskumu trhu, dodanie prezentačnej web stránky pre projekt, až po prípravu všetkých rezervačných a kúpnych zmlúv. Celý projekt sme tak sprevádzali od začiatku, cez kolaudáciu až po odovzdanie novým majiteľom.

BM Reality - Realitná kancelária Levice

Copyright © 2007 - 2024 BM Reality
BM Reality - Realitná Kancelária - Predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností z okresu Levice

Webdesign od DigiSys.sk