REZERVOVANÉ! Rodinný dom po rekonštrukcii v obci Dolný Pial
REZERVOVANÉ! Rodinný dom po rekonštrukcii v obci Dolný Pial

REZERVOVANÉ! Rodinný dom po rekonštrukcii v obci Dolný Pial

Dolný Pial , Výmera pozemku: 1643 m2
79 000 €
REZERVOVANÉ! Rodinný dom po rekonštrukcii v obci Dolný Pial
REZERVOVANÉ! Rodinný dom po rekonštrukcii v obci Dolný Pial

REZERVOVANÉ! Rodinný dom po rekonštrukcii v obci Dolný Pial

Dolný Pial , 1643 m2
79 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej ulici v obci Dolný Pial, vzdialenej od Levíc 21 km. V obci Dolný Pial je veľmi dobrá občianska vybavenosť. Cez obchody, poštu, máte k dispozícii v obci aj zdravotné stredisko, školu, škôlku a takisto aj veľmi dobré a časté autobusové a vlakové spojenie. V blízkom okolí sa nachádza známe termálne kúpalisko Podhajská, vzdialené len 13 km od obce Dolný Pial.

Tento rodinný dom pozostáva z materiálu hlina, čiastočne tehla, má novú fasádnu omietku. Strecha domu je pôvodná, sedlová. Dom je dlhý a dá sa povedať, že pozostáva z 2 častí, prednej a zadnej. V dome je zavedená obecná voda, elektrika 220/380 V a plyn. Vykurovanie v dome je v zimných mesiacoch vykonávané pomocou elektrických telies a krbom na tuhé palivo. Na pozemku sa ďalej nachádza žumpa na odpadové vody a splašky. Celková rozloha pozemku je 1643 m2 a rozloha domu cca 220 m2.

V celej prednej časti domu sú osadené drevené okná, drevené dvere so zárubňami a na podlahe je položená drevená podlaha, okrem kuchyne s obývačkou. Táto časť domu disponuje predsieňou, dlhou chodbou, 2 spálňami, kuchyňou prepojenou s obývacou izbou, špajzou a kúpeľnou s WC. Vstupom do domu sa dostanete do predsiene a odtiaľ do chodby. Z chodby sú vstupy do kuchyne s obývačkou, spálne a ďalšej izby (spálne). V kuchyni sú zachované pôvodné drevené trámy, na podlahe je uložená laminátová podlaha a z časti dlažba, ďalej sa v nej nachádza murovaná kuchynská linka so spotrebičmi – chladnička, sporák, umývačka riadu a miesto vyčlenené na jedálenský stôl so stoličkami. Z kuchyne sa jedným schodom ocitnete v obývacej izbe, kde na podlahe takisto nájdete laminátovú podlahu. Táto obývacia izba disponuje krbom na tuhé palivo, ktorým sa v zimných mesiacoch vykurujú miestnosti. Z obývačky je ďalej vstup do malej chodby, kde sa nachádza po pravej strane kúpeľňa s keramickým obkladom, ktorej súčasťou je WC, vaňa a umývadlo. Po ľavej strane nájdete špajzu na odkladanie potravín. Spálňa je zariadená nábytkom a manželskou posteľou. Druhá izba je takisto zariadená nábytkom, manželskou posteľou a opticky predelená závesom a drevenými rebrinami, kde si majitelia vytvorili kancelársky/písací kútik.  

Chodbičkou medzi kúpeľnou a špajzou sa dostaneme do druhej zadnej časti domu. Táto časť disponuje plastovými oknami a na podlahách sú položené laminátové podlahy. Momentálne je využívaná táto časť ako podnikateľský objekt. Nachádzajú sa tam dve miestnosti, z ktorej jedna slúži ako kancelária a druhá ako miestnosť na výrobu reklamy. V tejto časti takisto nájdete kúpeľňu s keramickým obkladom, so sprchou a WC a takisto samostatný vstup (plastové dvere). K domu je ďalej pripojená technická miestnosť a garáž.

Dom disponuje veľmi pekným a veľkým pozemkom. Oproti garáži sa nachádza miesto na terasu a záhradné sedenie. Odtiaľ smerom do záhrady sa dostanete k trávnatej ploche, ktorú momentálne využívajú na detské ihrisko s trampolínou. Na konci pozemku sa nachádza bazén a ďalšia obrovská trávnatá plocha, ktorá sa dá využiť na čokoľvek.

V prípade kúpy sa dá dom prispôsobiť vlastným potrebám, či už využiť obidve časti na svoje bývanie, prípadne druhú časť na prenájom alebo výrobu.

Cena
79 000 €
Lokalita
Dolný Pial
Výmera pozemku
1643 m2
Stav
čiastočná rekonštrukcia
Inžinierske siete
Obecná voda, Žumpa, Plyn
Elektrina
220V / 380V
Ing. Mária Brnáková

Ing. Mária Brnáková

0905 / 63 23 53

licencovany realitny makler
BM Reality - Realitná kancelária Levice

Copyright © 2007 - 2023 BM Reality
BM Reality - Realitná Kancelária - Predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností z okresu Levice

Webdesign od DigiSys.sk