táto ponuka už nie je aktuálna!
(Použite navigáciu a vyberte si z našej aktuálnej ponuky)
Exkluzívny rodinný dom v centre mesta
Exkluzívny rodinný dom v centre mesta

Exkluzívny rodinný dom v centre mesta

Levice , Výmera pozemku: 820 m2
435 000 €
Exkluzívny rodinný dom v centre mesta
Exkluzívny rodinný dom v centre mesta

Exkluzívny rodinný dom v centre mesta

Levice , 820 m2
435 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v centre mesta v Leviciach. Rodinný dom bol postavený v roku 2009 z vysoko kvalitných materiálov v modernom štýle. Dom sa nachádza v zadnej časti pozemku, čím poskytuje dostatočné súkromie od ulice. Na hranici pozemku (od ulice) je umiestnená veľká dvojgaráž, ktorá je zastrešená pultovou strechou, kde je v súčasnosti podkrovná časť využitá ako telocvičňa. Rodinný dom bol postavený z keramických tvaroviek – Porotherm Profi, zateplené polystyrénom, strecha je monolitická železobetónová doska s predprípravou a s možnosťou nadstavby ďalších izieb, krytina je z mäkčeného PVC (fatrafol).

Rodinný dom tvoria – vstupné priestory so šatníkom, zo zádveria sa vstupuje do chodby, z ktorej sú napojené priestory spálne, kúpeľne, WC, kotolne. Jadrom dispozície je jedálenská časť s presvetleným centrálnym svetlíkom. Tento priestor je prepojený na obývaciu izbu, kuchyňu a komoru, na druhej strane detská izba a hosťovská. Z obývacej izby je prístup na vonkajšiu terasu. V rohu obývacej izby sa nachádza krb. Kuchyňa je oddelená od obývacej izby so sklenenými zásuvnými dverami. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka vybavená spotrebičmi. V dome je podlahové kúrenie napojené na centrálny plynový kotol so zásobníkom vody. Na podlahe je uložená keramická dlažba, v 2 izbách drevené parkety. Okná sú plastové s vonkajšími elektrickými roletami, interiérové dvere sú drevené so zárubňami. V dome je inteligentná elektroinštalácia značky Siemens,  smart home riešenie s možnosťou ovládania celej domácnosti na diaľku. Taktiež je dom zabezpečený kompletným bezpečnostným systémom. Celková podlahová plocha domu je 223 m2.

Pozemok je lichobežníkového tvaru šírky cca 23m a dĺžky cca 33m, je rovinatý a oplotený múrom. V rohu záhrady sa nachádza altánok. Záhrada je upravená trávnikom, okrasnými drevinami. Samozrejmosťou je závlahový systém, kosenie trávy zabezpečuje robotická kosačka, ktorá je diaľkovo ovládaná. Celková plocha pozemku 820 m2.

Dom sa predáva s kompletným vybavením a prislúchajúcim príslušenstvom na základe dohody. Výhodou domu je lokalita, veľkosť pozemku, možnosť nadstavby, moderné inteligentné technológie, šírka pozemku od ulice, možnosť rozšírenia stavby aj na podnikateľské účely.

Cena
435 000 €
Lokalita
Levice
Výmera pozemku
820 m2
Stav
novostavba
Zariadenie
So zariadením
Zateplenie
Áno
Inžinierske siete
Obecná voda, Kanalizácia, Plyn
Elektrina
220V / 380V
Mgr. Patrik Brnák

Mgr. Patrik Brnák

0911 / 43 07 07

licencovany realitny makler

BM Reality - Realitná kancelária Levice

Copyright © 2007 - 2024 BM Reality
BM Reality - Realitná Kancelária - Predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností z okresu Levice

Webdesign od DigiSys.sk