Poznámka

Google Geocoding API error: The request was denied.

táto ponuka už nie je aktuálna!
(Použite navigáciu a vyberte si z našej aktuálnej ponuky)
HRADNÁ ULICA. Ponúkame moderné bývanie v centre mesta Levice
HRADNÁ ULICA. Ponúkame moderné bývanie v centre mesta Levice

HRADNÁ ULICA. Ponúkame moderné bývanie v centre mesta Levice

Hradná ulica, Levice
151 390 €
HRADNÁ ULICA. Ponúkame moderné bývanie v centre mesta Levice
HRADNÁ ULICA. Ponúkame moderné bývanie v centre mesta Levice

HRADNÁ ULICA. Ponúkame moderné bývanie v centre mesta Levice

Hradná ulica, Levice ,
151 390 €

Popis nehnuteľnosti

 Ponúkame na predaj moderné bývanie v bezprostrednej blízkosti centra mesta Levice. Projekt ponúka komfortné bývanie v novovybudovanej lokalite, ktorá si nesie názov Hradná ulica. Moderná architektúra radových domov si kladie dôraz na pohodlie rodín v príjemnom a esteticky vyváženom súkromnom prostredí. Súčasťou projektu je myslené na rodiny komplexne a preto je do projektu zakomponované aj vybudovanie detského ihriska ako zóny oddychu a relaxu. Veľkou výhodou lokality je pešia prístupnosť do centra mesta, nákupných stredísk, ale aj do oddychových častí nášho mesta ako je hradný park či športové strediská (mestská plaváreň, športová hala, tenisové kurty...).

Projekt Hradná ulica sa skladá z 8 rodinných domov so záhradkami.

Rodinný dom ponúka veľkorysý priestor. Hlavný vstup je orientovaný z boku budovy pre väčšie súkromie. Vo vstupnej časti je chodba so šatníkom, samostatná toaleta a schodisko. Z chodby sa vchádza do kuchyne,ktorá je spojená s jedálenskou časťou,odkiaľ je vstup na terasu.V kuchyni je možné vytvoriť raňajkový pult, prípadne ostrovček. Súčasťou tohto otvoreného priestoru je aj obývacia izba a nádych miestnosti dotvára veľké terasové okno.Schodisko s výhľadom do záhrady vedie do prvého poschodia, kde sú dve izby, spálňa so šatníkom a kúpeľňa, ktorá poskytuje dostatok priestoru pre sprchový kút aj vaňu.Pod hlavným schodiskom sú schody do suterénu, kde je na medzipodeste východ do záhrady. Zaujímavosťou domu je podzemné podlažie, ktoré môže slúžiť ako sklad, práčovňa, ale aj pracovňa, nakoľko sa tu nachádza okno a miestnosť je svetlá. Ku každému z domov máte dve parkovacie miesta, dostatočne široký prístupový chodník a vlastnú predzáhradku.

Technické riešenie rodinného domu:

Základové konštrukcie: Stavba je založená na základovej doske.  

 Nosná konštrukcia a schodisko: Nosné murivo je tvorené z pálených tehál. Všetky domy sú navzájom stavebne oddelené zdvojenými stenami. Stropy sú betónové so sadrokartónovými podhľadmi. Steny sú zateplené 15cm tepelnou izoláciou. Schodisko je prefabrikované. 

Výplne otvorov: Okná a dvere v exteriéri sú plastové s izolačným trojsklom a parapetmi. Vstupné  dvere sú bezpečnostné.              

  Úpravy povrchov a podlahy: Vonkajšia biela silikátová omietka v kombinácii so šedou na čelnej fasáde. Vnútorné  strojové omietky. Podlahy vo všetkých miestnostiach sú pripravené na položenie povrchovej vrstvy.  

 Vykurovanie , elektroinštalácie, zdravotechnika: Vykurovanie plynovým kotlom, vykurovacie telesá – radiátory. Príprava pre spotrebiče, osadenie zásuviek a vypínačov, príprava pre svietidlá, internet a televíziu. Vývody kanalizácie a vody pripravené v kúpeľni, WC a kuchyni, ukončené a zaslepené na stene.

Bývanie v tejto štvrti ocenia najmä ľudia, ktorí túžia po pokojnom prostredí so všetkými mestskými vymoženosťami. 

 

 

 

 

Cena
151 390 €
Lokalita
Hradná ulica, Levice
Stav
novostavba
Erika Kosnovská

Erika Kosnovská

0911 / 401 936


BM Reality - Realitná kancelária Levice

Copyright © 2007 - 2024 BM Reality
BM Reality - Realitná Kancelária - Predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností z okresu Levice

Webdesign od DigiSys.sk